Ponúkame voľné pracovné pozície v našej spoločnosti

IZOLA_Bastova-1-2

– fasádnik – zatepľovač

– strechár – hydroizolatér (asfalt/PVC/TPO/FPO)

Ponuka práce je do trvalého pracovného pomeru, alebo na živnosť. Našim zamestnancom ponúkame stabilné pracovné prostredie. Miesto vykonávania prác je podľa aktuálnej stavebnej zákazky v rámci východného Slovenska. Základnou podmienkou je zdravotná spôsobilosť na vykonávanie prác vo výškach a chuť pracovať. Ak Vás niektorá pracovná pozícia zaujala a máte záujem o pracovný pohovor, kontaktujte naše realizačné oddelenie:

Ing. Ivona VALOCKÁ

055 / 6411 812
0905 489 314
ivalocka@izola.sk

Mohlo by vás zaujímať

ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva 2019

V roku 2019 bol konateľ a zakladateľ firmy IZOLA Košice, s.r.o., Ing. Jaroslav Varga, CSc. nominovaný na ocenenie Osobnosť architektúry a stavebníctva 2019, ktoré organizuje odborný časopis ASB.  

Ponúkame voľné pracovné pozície v našej spoločnosti

Ponuka práce je do trvalého pracovného pomeru, alebo na živnosť. Našim zamestnancom ponúkame stabilné pracovné prostredie. Miesto vykonávania prác je podľa aktuálnej stavebnej zákazky v rámci východného Slovenska.

Prvá experimentálna mokraďová strecha na Slovensku 

V spolupráci s Technickou Univerzitou v Košiciach realizujeme pilotnú fázu výstavby experimentálnych vegetačných terás. Cieľom unikátneho projektu je skúmať efekt mokraďových striech ako aktívneho elementu špongiových infraštruktúr mesta. 

SECOVE | Izola

SECOVE

V júni 2022 sa firma IZOLA stala jedným z partnerov medzinárodného projektu s názvom „Sustainable Energy Centres of Vocational Excellence“ (SECOVE)