Projekt Ursa Minor medzi TOP 50 stavieb Slovenska

Projekt Ursa Minor medzi TOP 50 stavieb Slovenska

Veľmi nás teší, že projekt Ursa minor, ktorého súčasťou bola aj firma IZOLA, bol zaradený medzi TOP 50 stavieb Slovenska. Firma Izola prispela realizáciou fasády a strechy tohto bytového komplexu. 

Odborný časopis ASB (Architektúra, Stavebníctvo, Biznis) vyhodnocuje každý rok najlepšie stavby Slovenska, kam patria kategórie : Pozemné stavby, inžinierske, priemyselné a logistické stavby. Z týchto kategórií vyberie odborná komisia celkovo 50 najlepších stavieb, zrealizovaných (tento raz od 04/2021 do 30.5.2022), ktoré následné zverejní v špeciálnom vydaní časopisu : ASB TOP 50.

 

Mohlo by vás zaujímať

ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva 2019

V roku 2019 bol konateľ a zakladateľ firmy IZOLA Košice, s.r.o., Ing. Jaroslav Varga, CSc. nominovaný na ocenenie Osobnosť architektúry a stavebníctva 2019, ktoré organizuje odborný časopis ASB.  

SECOVE | Izola

SECOVE

V júni 2022 sa firma IZOLA stala jedným z partnerov medzinárodného projektu s názvom „Sustainable Energy Centres of Vocational Excellence“ (SECOVE)

Prvá experimentálna mokraďová strecha na Slovensku 

V spolupráci s Technickou Univerzitou v Košiciach realizujeme pilotnú fázu výstavby experimentálnych vegetačných terás. Cieľom unikátneho projektu je skúmať efekt mokraďových striech ako aktívneho elementu špongiových infraštruktúr mesta. 

Ponúkame voľné pracovné pozície v našej spoločnosti

Ponuka práce je do trvalého pracovného pomeru, alebo na živnosť. Našim zamestnancom ponúkame stabilné pracovné prostredie. Miesto vykonávania prác je podľa aktuálnej stavebnej zákazky v rámci východného Slovenska.