Projekt Ursa Minor medzi TOP 50 stavieb Slovenska

Izola_UrsaMinor-2

Veľmi nás teší, že projekt Ursa minor, ktorého súčasťou bola aj firma IZOLA, bol zaradený medzi TOP 50 stavieb Slovenska. Firma Izola prispela realizáciou fasády a strechy tohto bytového komplexu. 

Odborný časopis ASB (Architektúra, Stavebníctvo, Biznis) vyhodnocuje každý rok najlepšie stavby Slovenska, kam patria kategórie : Pozemné stavby, inžinierske, priemyselné a logistické stavby. Z týchto kategórií vyberie odborná komisia celkovo 50 najlepších stavieb, zrealizovaných (tento raz od 04/2021 do 30.5.2022), ktoré následné zverejní v špeciálnom vydaní časopisu : ASB TOP 50.

 

Mohlo by vás zaujímať

ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva 2019

V roku 2019 bol konateľ a zakladateľ firmy IZOLA Košice, s.r.o., Ing. Jaroslav Varga, CSc. nominovaný na ocenenie Osobnosť architektúry a stavebníctva 2019, ktoré organizuje odborný časopis ASB.  

Ponúkame voľné pracovné pozície v našej spoločnosti

Ponuka práce je do trvalého pracovného pomeru, alebo na živnosť. Našim zamestnancom ponúkame stabilné pracovné prostredie. Miesto vykonávania prác je podľa aktuálnej stavebnej zákazky v rámci východného Slovenska.

Prvá experimentálna mokraďová strecha na Slovensku 

V spolupráci s Technickou Univerzitou v Košiciach realizujeme pilotnú fázu výstavby experimentálnych vegetačných terás. Cieľom unikátneho projektu je skúmať efekt mokraďových striech ako aktívneho elementu špongiových infraštruktúr mesta.